PROMOCJA! -84%

AirStrike 3D II [PC]

  • Ilość: 1 szt
AirStrike 3D II [PC]
Cena: 30,00 zł 4,90 zł
Informacja: 602 31 25 27 biuro@bombowacena.pl

Opis

Kontynuacja wydanej w 2003 roku gry „Air Strike 3D”, która swym wyglądem wyraźnie nawiązywała do klasycznych strzelanin pokroju „Project-X”, „Gradiusa” czy „Space Invaders”. Gracz zasiada za sterami bojowego śmigłowca a jedyna rzecz, o którą musi się martwić to eliminacja wszystkiego co staje mu na drodze. Druga część gry nie wprowadza do rozgrywki rewolucyjnych zmian, mamy tu raczej do czynienia z rozwinięciem pomysłów zaprezentowanych w jedynce. W dalszym ciągu jest to stosunkowo prosta zręcznościówka, w której fabuła pełni symboliczną rolę. Autorzy „Air Strike 2” w tej kwestii ograniczyli się do krótkich odpraw przed misjami, a także sporadycznych rozmów z dowództwem podczas rozgrywania właściwych etapów.

Sequel „Air Strike” wprowadza do świata gry całą masę nowych jednostek, wśród których na szczególną uwagę zasługują naziemne pojazdy opancerzone, wrogie śmigłowce, łodzie podwodne, niszczyciele, krążowniki i szybkie łodzie patrolowe. W zestawieniu z tymi, które pojawiły się już w pierwszej części „Air Strike” daje to ponad 100 typów obiektów do odstrzelenia. Cała gra podzielona jest na szereg misji, które ułożono w jeden liniowy ciąg. Etapy, których jest w sumie osiemnaście, są bardzo zróżnicowane, niektóre z nich rozgrywają się na terenach zurbanizowanych, inne z kolei w górach, na pustyni czy też nad wodą.

Z racji tego, iż przeciwnicy dysponują teraz znacznie silniejszym arsenałem, sterowany przez gracza śmigłowiec (6 do wyboru) doczekał się istotnych usprawnień. Sequel „Air Strike” wprowadza możliwość dokonywania upgrade'ów maszyny, a także modyfikowania podczepianych do niej broni. Kolejna istotna innowacja to możliwość staczania bitew z innymi śmigłowcami, z racji tego, iż są one przeważnie świetnie uzbrojone, bitwy te stanowią niemałe wyzwanie. Schemat misji pozostał praktycznie niezmieniony, pod koniec wybranych etapów na gracza czekają znacznie silniejsze jednostki, czyli bossowie (w całej grze jest ich trzech). Jako ciekawostkę należy potraktować etapy bonusowe, dzięki którym można zdobyć dodatkowe punkty lub po prostu wyżyć się na przeciwnikach bez żadnych ograniczeń (gracz nie może wtedy zginąć).

Sporych zmian doczekała się oprawa wizualna produktu, szczególnie w sferze oddziaływania na otoczenie. Kolejne eksplozje zaowocują charakterystycznymi kraterami w ziemi, warto również dodać, iż obecne na planszy obiekty obdarzono większą ilością szczegółów. Stopniowany poziom trudności pozwala dopasować przebieg rozgrywki do własnych upodobań i możliwości, miłośników gry z żywymi zawodnikami ucieszy natomiast możliwość zabawy w dwie osoby na jednym komputerze.

stan: używana
jakość: płyta 5/5, pudełko 4+/5
język: niemiecki (angielski)

Minimalne wymagania:
System:Windows 98SE/Me/2000/XP
Procesor: 400 MHz
Grafika: 32 MB
Ram: 128 MB
Napęd: Cd-rom

 

Zapytaj lub wymień

Podobne tytuły

Z tym produktem oglądano

Informacje

facebook