Nintendo Labo Vehicle Kit Nintendo [Switch] NOWA

  • Dostępność: od ręki
  • Ilość: 1 szt
Nintendo Labo Vehicle Kit Nintendo [Switch] NOWA
  • wiek od: 7
  • stan: nowa (zafoliowana)
  • język w grze: angielski
  • okładka: angielski
  • system: PAL
Cena: 119,90 zł
Informacja: 602 31 25 27 biuro@bombowacena.pl

Opis

Nintendo Labo Vehicle Kit Toy-Con 3

Zasiądź za sterami samochodu, łodzi podwodnej i samolotu

Ten zupełnie nowy zestaw zawiera materiały niezbędne do stworzenia kartonowych kreacji zwanych Toy-Conami, wśród których znajdą się samochód, łódź podwodna, samolot, pedały, dwa klucze i więcej. Włóż jeden z dołączonych kluczy do któregoś z pojazdów, aby wziąć udział w szalonych grach i aktywnościach. Przełączanie się miedzy pojazdami też jest bardzo proste - wystarczy wyjąć klucz z jednego Toy-Cona i włożyć do drugiego, aby z kierowcy auta szybko zamienić się w pilota samolotu.

Rozwijaj swoja kreatywność

Nintendo Labo inspiruje kreatywne umysły i kochających zabawę, oddając w ich ręce narzędzia i technologię niezbędne do tworzenia własnych konstrukcji, zabawę z nimi i odkrywanie jak konsola Nintendo Switch pozwala na urzeczywistnienie najbardziej szalonych pomysłów.

Jeszcze więcej sposobów na wspólna zabawę

Nintendo Labo: Vehicle Kit to wyjątkowy zestaw dla rodzin i przyjaciół, pozwalając im na branie udziału w wyścigach, walki pojazdów z wyciąganymi rękoma czy też odkrywanie tajemniczego świata. Każdy z pojazdów będzie miał własne sterowanie i specjalne ruchy, a wykorzystując drugi klucz, będzie można zaprosić przyjaciela do pomocy w wykonywaniu różnych zadań. Interakcje z Toy-Conami będą od razu przenoszone do świata gry - pociągając linkę w samochodzie będziemy mogli jeździć na dwóch kołach, a wciskając przycisk w łodzi podwodnej będziemy wypuszczać linkę z haczykiem.

Twórz i buduj

Tak jak poprzednie zestawy Nintendo Labo, tak i Vehicle Kit będzie posiadał swoje własne oprogramowanie na kartridżu, napisane specjalnie na potrzeby nowych Toy-Conów. Gracze będą mogli więc krok po kroku budować nowe projekty, bawić się we wciągające gry i odkrywać jak Toy-Cony działają, a nawet samemu wymyślać nowe sposoby zabawy. Wszystkie materiały niezbędne do zbudowania Toy-Conów znajdą się w pudełku, a do ich złożenia nie będą potrzebne nożyczki, klej czy taśma klejąca.

Wymyślaj i eksperymentuj

Możliwości jakie oferuje Nintendo Labo: Vehicle Kit będzie można dodatkowo rozszerzyć poprzez zabawę w Toy-Con Garage. To intuicyjne i interaktywne narzędzie do programowania dołączane jest do każdego zestawu Nintendo Labo i zawiera prosty interfejs oraz masę samouczków dla graczy w każdym wieku. Toy-Con Garage zachęca graczy do eksperymentowania z Toy-Conami, które uprzednio już zbudowali oraz do wymyślania własnych kreacji, wykorzystując do tego dostępne w domu produkty i materiały.

W pudełku znajdzie się:
Karton x 25 (zawiera dodatkowy arkusz do personalizacji)
Arkusz naklejki odblaskowej x 1
Arkusz naklejek z gąbki x 1
Ciąg x 1
Zestaw przelotek (szary) x 2
Zestaw przelotek (czerwony) x 2
Gumki (duże) x 3 + części zamienne
Gumka (mała) x 12 + części zamienne
 
Każdy zestaw zawiera fizyczną wersję oprogramowania Nintendo Labo Vehicle Kit.


Zapytaj lub wymień

Podobne tytuły

Z tym produktem oglądano

Informacje

facebook