Odświeżona edycja kultowej strzelanki FPP studia Iguana, która ukazała się w 1997 roku na Nintendo 64 oraz PC. Zaczerpnięta z serii komiksów Turok postać głównego bohatera, Indianina imieniem Tal Set, pełni zaszczytną rolę obrońcy matki Ziemi.
(większy opis na
www.gry-online.pl)
Turok 2: Seeds of Evil Remastered
Odświeżona wersja kultowej strzelaniny FPP, której opracowanie wzięło na swoje barki studio Night Dive. W porównaniu z pierwowzorem, tytuł doczekał się szeregu zmian i usprawnień, jakie objęły nie tylko oprawę graficzną oraz interfejs, lecz także mechanikę rozgrywki. Gra została bowiem przeniesiona na silnik graficzny Kex Engine 3.
(większy opis na
www.gry-online.pl)
Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered
Zremasterowana wersja FPS-a z 2000 roku. W Turok 3: Shadow of Oblivion Remastered wcielamy się w Josepha i Danielle’a Fireseedów, którzy muszą rozprawić się z potworną kosmiczną istotą – tytułowym Oblivionem.
(większy opis na
www.gry-online.pl)